talgud ja Maardu linna silt

Kollektiivseid külatalguid see aasta ei toimu, koristame individuaaltöö korras aiataguseid. Samal ajal tänulikult rõõmustame, et meie Altmetsa tänavat palistab Maardu linna silt nüüd teiselt poolt teed. 
Kollektiivseid külatalguid see aasta ei toimu, koristame individuaaltöö korras aiataguseid. Vabandame küla juhatuse nimel hilise teavituse pärast. Aitäh kõigile koristajatele, kes sõltumata asjaoludest ikka ja jälle panustasid ning nägid enda aiatagusest ka kaugemale :) 

Samal ajal tänulikult rõõmustame, et meie naabrid, Maardu linnas, on lõpuks paika saanud linnasildi. 
Meie aastatetagusel palvel on see nüüd sobivalt teisel pool teed, kus asub Maardu. Nii eksitab silt vähem meie külalisi ja liiklejaid, suured tänud kõigile asjaosalistele nii vallas kui linnas. 
Lisan S.Viiroki poolt tehtud kõlpsukese (10.04) meie eelmise aasta talgute tulemustest, kus pinnas sai hooldatud ja haljastatud koostöös vallaga. Sügisel said lisatud krookused, kes nüüd ilutsevad meie küla teises sissesõidus. 


Eelmine
Muuga sadama evakuatsiooniõppus 28.09
Järgmine
Viimsi 2045

Lisa kommentaar

Email again: